לרכישת כיסויי איכות לרכב ולפרטים נוספים חייגו: 050-8334045

על המוצר

כיסויי אנדרקובר עשויים מחומרים איכותיים ועמידים במיוחד שנועדו להגן על רכבכם מתנאי מזג האוויר. בשל היותם מתאימים לשימוש בכל שעות היום וכל ימות השנה, כיסויי אנדרקובר מאפשרים להסתיר את הרכב מעיניהם של העוברים ושבים 7\24,  ובכך להפחית את הסיכוי לגניבה \ השחתת הרכב או מאפשרים "להצניע" את נוכחות הרכב מהסביבה.

בנוסף, תודות למשקלו הכבד יותר יחסית לכיסוי הממוצע, הוא מושפע פחות ממשבי רוח חולפים הנוטים להעיף את הכיסוי מהרכב. הכיסויים משלבים שכבה חיצונית עמידה במיוחד המשולבת בחום עם שכבה פנימית רכה דמוית בד, שיחדיו מעניקות לכיסוי את חוסנו ויכולתו היוצאת דופן לעמוד במאמצי מתיחה, שפשוף, קריעה וגם להפחית נזקי פתיחת דלתות על רכבך או נזקי ברד.

הכיסויים מתאימים גם לשימוש בתנאי חוץ וגם לשימוש בתנאים מקורים (פנים). ניתן לרכוש את הכיסויים עפ"י מידות\חצאי מידות וגזרות שונות בכדי שיתאימו כמה שניתן לסוגי הרכבים השונים

מאפיינים עיקריים

4 עונות

תנאי האקלים בארץ יכולים להוות מבחן קשה לכל מוצר השוהה בהם. כיסויי אנדרקובר מיועדים לעמוד במיוחד בתנאים קשים אלה והם מעניקים הגנה מלאה מקרני השמש היוקדות, אטימות מלאה למים בעת גשם או שלג  או היכולת לחסום את לחות הלילה מלעבור דרכם

עמידות ושרידות לאורך זמן

אחד המבחנים הקשים ביותר לכיסוי הוא יכולת העמידות שלו לאורך זמן שימוש ממושך בתנאי חוץ. כמובן ש"הכל תלוי בנסיבות", אבל למרות זאת, כיסויי אנדרקובר עשויים מחומרים שמתוכננים לשרוד זמן רב במיוחד גם בשמש הישראלית וגם בחורפים הגשומים. 

למרות שלכאורה התמונה המצורפת כאן אינה מחמיאה, ואינה יכולה להוות התחייבות, בחרנו כאינדיקציה כללית בלבד, להראות תמונת תקריב של איך נראה אחד מכיסויי אנדרקובר ששהה עם חשיפה מלאה לשמש ולגשם בישראל. כ-13 שנים

שכבה חיצונית עמידה

מגנה מקרני השמש הישראלית לאורך שנים, נשארת 100% אטומה למים ומגנה מפני הגשם. לא מעבירה אבק או פיח דרכה וכך שומרת על ניקיון הרכב לאורך זמן רב. מאפשרת  הגנה 7\24 ממזג האוויר ומעיני העוברים ושבים.

שכבה פנימית רכה

שכבה פנימית דמוית בד רך שמגנה על צבע \ מרכב הרכב. מוצמדת בתהליך ייצור מיוחד לשכבה החיצונית כדי להוסיף לעמידות הכוללת של הכיסוי בפני קרעים ובכדי להפחית נזקי ברד או פתיחת דלתות של רכבים שכנים.

תפרי הלחמה ייחודיים

הלחמות ייחודיות המחליפות את התפרים המסורתיים, מעניקות לכיסויים עמידות יוצאת דופן בחיבורים, הן מבחינת חוזק והן מבחינת האטימות למים.

גומיות

גומיות איכותיות מאפשרות לכיסוי לעטוף את הרכב ביתר יעילות כדי להפחית את הסיכוי להסרתו של הכיסוי מהרכב ע"י משבי רוח חולפים וגם להפחית כניסת אבק אל מתחת לכיסוי.

לולאות קשירה

מערכת של לולאות קשירה נסתרות, עשויות גומי רך ורתומות בתפר כפול לחלקו התחתון של הכיסוי, מאפשרת לקשור את הכיסוי לרכב באופן נגיש – גם ללא הצורך ב"זחילה" מתחת לרכב, זו עובדה המקלה על השימוש היומיומי בכיסוי.

מערכת פתחי אוורור

למרות שהכיסוי אינו מעביר מים או לחות דרכו, במידה ותהיה חדירה של לחות אל מתחת לכיסוי,  קיימת מערכת של פתחי אוורור באזורים שונים המאפשרת תחלופה של אוויר אל מתחת לכיסוי בכל זמן נתון  (אין לכסות פתחים אלו.

סגירת תפריט